Dieta 5 na 2. Opinie. Czy jest Najlepsza? dr Mosley

Szukasz informacji na tematy diety 5 2? Chcesz poznać jej zasady? Jeśli tak to dobrze trafiłaś. Moja siostra testowała tę dietę i wiem o niej co nieco. Sprawdź moją i innych opinie i wiele więcej….

Dieta 5:2 dr Mosleya została opracowana z myślą o tych którzy stosowali różne diety i osiągali wymarzony efekt, jednak nie trwał on długo, ponieważ niedługo po utracie wagi następował efekt yoyo, który jest odpowiedzią na spustoszenie jakie sprawia każda dieta w organizmie człowieka.

Dlatego tuż po zakończeniu diet redukcyjnych organizm zaczyna odkładać „zapasy”  na czas kolejnych diet.

Dieta 5 na 2Dieta 5 na 2 nie wymaga od nas wyrzeczeń i nadmiernego wysiłku fizycznego, a więc nie nadwyręża organizmu jak tradycyjne metody. Prze 5 dni w tygodniu można jeść dosłownie wszystko, dwa pozostałe to dni postu, jest to czas mini głodówki.

Jednak nadal przez te 2 dni możesz jeść, redukujesz tylko ilość przyjmowanych kalorii, kobiety do 500 , mężczyźni do 600. Pożywienie w tych dniach powinno być oparte o ryby, świeże owoce i warzywa gotowane na parze, a także produkty o dużej zawartości białka.

Maksymalna liczba posiłków to 2-3 dziennie, jednak pamiętaj by z nich nie rezygnować. Ważnym elementem dni postnych są napoje, należy pić bardzo dużo wody, herbaty najlepiej zielonej, ponieważ nie wysusza organizmu, można sobie pozwolić na kawę.

Jak czytałem opinie na niejednym forum tych, którzy próbowali diety 5 : 2 są niemalże identyczne. Dieta 5 na 2, działa, nie wymaga prawie żadnych wyrzeczeń, w parę tygodni pozbywasz się minimum 10 kilogramów, jednak są też minusy, nieodzowną dolegliwością osób stosujący diety odchudzające jest duży spadek nastroju, brak energii oraz wzmożony apetyt.

Dlatego też 80% osób stosując dietę 5 2 stosuje jednocześnie 5:2 Diet Booster czyli jedyny w Polsce wspomagacz przystosowany do diety 5 na 2. Dzięki niemu pozbywamy się skutków ubocznych, które pojawiają się przy tej diecie kiedy stosujemy ją samą i mamy dużo szybsze i lepsze efekty jeśli chodzi o spalanie tłuszczu.

Dieta 5:2 Po lewej szybkie zdjęcie zrobiłem.

Fajne jest to, że są dwie wersje tego suplementu, dla kobiet i dla mężczyzn. Poniżej korzyści z ich stosowania:

5 : 2 diet booster wersja dla kobiet

– wyrównuje poziom witami i minerałów w organizmie
– podnosi poziom energii
– zmniejsza apetyt i uczucie głodu
– zwiększa tempo spalania tłuszczu 10 kg w kilka tygodni
– kontroluje poziom hormonów w czasie trwania diety
– wpływa na osłabione włosy i paznokcie

5 : 2 diet booster wersja dla mężczyzn:

– zwalcza uczucie głodu i nadmierny apetyt
– przyspiesza spalanie tłuszczu 10 kg w kilka tygodni
– kontroluje poziom testosteronu, hormonu odpowiedzialnego za utrzymanie poziomu muskulatury
– poprawia libido, stabilizuje poziom popędu seksualnego

Należy pamiętać, że dieta 5 2 dr Mosleya zapewnia nam szczupłą sylwetkę , włosy i paznokcie jak po każdej diecie odchudzającej pozostawiają wiele do życzenia, jednak stosując 5:2 diet booster możesz zachować zdrowy wygląd swoich włosów i paznokci, w przypadku mężczyzn mięśni.

Poniżej przykładowe efekty po stosowaniu suplementu 5:2 Diet Booster + diety 5 2:

Efekty diety 5 na 2

Najniższa cena jest kiedy kupujemy prosto od producenta czyli z jego strony – www.dietbooster.pl (kliknij, aby przejść).

Dodaj komentarz